Jacqueline Edeling
menu

          

  Jacqueline Edeling:  www.jacqueline-edeling.nl tel. 06 26 170 590

 

 

================================================

 

Agenda 2024

 

7 Januari Hollandsche Veld

Accordeon Dorpscentrum Het Anker

Otto Zomerweg 1
7913 AE Hollandscheveld
Telefoon 0528 – 854378

Iedereen is welkom!!

Zondagmiddag aanvang 14.00 uur tot 16.00

 

12 Januari Warnsveld

NieuwJaarsSalon Tango Libre

 TangoSchuur Kerkhofweg 15 Warnsveld

Duo Divina met Thea van de Meer gitaar

Aanvang 19.30 - 22.30 uur

 

14 Januari Huissen

concert duo Niepold-Cutting

voorprogramma Alan Lauris

Brouwketel 1 in Huissen

Deuren open om 15.00 uur

 

17 Januari Zwolle

Trekharmonica orkest Zwolle

Domusica, Radewijnsstraat 10  8022BG Zwolle

Aanvang 13.00 / 17.00 uur

 

20 Januari Zeist 

Bandoneon solo Repetitie orkest

Misa Tango van Palmeri Aanvang 15.00 uur

Socrateslaan 22, Zeist 

 

25 Januari Delft

Repetitie meezingkoor EDSK

Wijkcentrum de Hofstee

Sandinoweg 149, 2622 DW Delft

Aanvang 10.30 uur

 

27 Januari Middelharnis

De Reizende Dichters

Poëzie met muzikale omlijsting van de Bandoneon en Harmonica

Diekhuus Cultureel Centrum

Beneden Zandpad 7, 3241 GA Middelharnis

Aanvang 13.30 uur Openbaar!!

 

29 Januari Delft

Optreden EDSK Vermeertoren

Van Beresteynstraat 169c, 2614 HE Delft

Aanvang 14.00 uur optie

 

3 Februari Zeist

Bandoneon solo Misa a Buenos Aires / Martin Palmeri

repetitie orkest, soliste is Barbara Tetenberg

Aanvang 11.00 uur / 17.30 uur 

Tuyllaan 35, Zeist

 

5 februari Ede

Accordeon Vilente De Pleinen

 Pollenstein 174, 6714 DH Ede

Aanvang 14.00-16.00 uur

Langs de huiskamers!

 

6 Februari Breda

"Balg er op Los" conferentie De Rode Kaplaarsen

De Ruimte, Heuvelstraat 52B Breda

Aanvang 16.00 uur

 

6 Februari Hengelo

Bandoneon solo Misa a Buenos Aires / Martin Palmeri

repetitie orkest

Remonstrantse kerk, Woltersweg 11, 7552 DA Hengelo

 (Woltersweg / Grundellaan)

Aanvang 19.30 uur / 22.15 uur 

 

8 Februari Zeist

Bandoneon solo Misa a Buenos Aires / Martin Palmeri

generale repetitie orkest, en koor Zingis

soliste is mezzosopraan Barbara Tetenberg

Aanvang 19.30 uur / 22.30 uur 

Evangelische Broedergemeente

Zusterplein 12, Zeist 

 

9 Februari Zeist

Bandoneon solo Misa a Buenos Aires / Martin Palmeri

Concert Zingis i.s.m. mezzosopraan Barbara Tetenberg

Aanvang 20.00 uur 

Evangelische Broedergemeente 

Zusterplein 12, Zeist 

 

10 Februari Den Haag

Accordeon zorgcentrum Bosch en Duin

Scheveningseweg 76, 2517 KZ Den Haag

Aanvang 13.30 / 15.30 uur

 

11 Februari Amersfoort

Bandoneon solo Misa a Buenos Aires / Martin Palmeri

Concert Zingis i.s.m. mezzosopraan Barbara Tetenberg

Aanvang 14.00 uur

Fransiscus Xaveriuskerk

Het Zand 29,  Amersfoort 

 

14 Februari Zwolle

Trekharmonica orkest Zwolle

Domusica, Radewijnsstraat 10  8022BG Zwolle

Aanvang 13.00 / 17.00 uur

 

17 Februari Tiendeveen

De Silvretta’s Steirische Harmonica’s 

Oostenrijkse middag bij fam. Janssen

 

23 - 25 Februari Terschelling

Tango Workshop Kay Sleking

Folkshegeskoalle Schylgeralân in Hoorn

Badweg Hoorn 11
8896 KC Hoorn Terschelling

Aanvang 17.00 uur

 

27 Februari Den Haag

Accordeon zorgcentrum De Windes

In de huiskamers

Nieuwe Parklaan 83, 2587 BN Den Haag

13.30 uur /15.30 uur

 

27 Februari Utrecht

Cuarteto Tangata

Repetitie aanvang 19.00 uur / 21.30 uur

 

28 Februari Annen

Accordeon Woonzorgcentrum ’t Holthuys

Wepel 2, 9468 HG Annen

Aanvang 19.00 uur

 

29 februari Delft

Repetitie meezingkoor EDSK

Brasserskade 77 Delft

Aanvang 10.30 uur

 

29 februari Utrecht

Repetitie Cuarteto Tangata

Aanvang 19.00 / 21.30 uur

 

5 Maart Hilversum

Cuarteto Tangata

Repetitie aanvang 19.00 uur / 21.30 uur

 

8 Maart Woubrugge

Concert Trio Tangata & Aubrey Snell

Kerkconcert Woubrugge

Aanvang 20.00 uur

 

10 Maart Den Haag

Accordeon zorgcentrum Bosch en Duin

Scheveningseweg 76, 2517 KZ Den Haag

Aanvang 13.30 / 15.30 uur

 

15 Maart Den Dolder

Concert Cuarteto Tangata

Cultuurpodium Den Dolder

Dolderseweg 123b, 3734 BG Den Dolder

Aanvang 20.00 uur 

 

17 Maart Nijmegen - Dukenburg

Concert Cuarteto Tangata

Podium 1390, 

Aldenhof 1390, Nijmegen

Aanvang 14.00 uur tot 16.00 uur

 

20 Maart Zwolle

Trekharmonica orkest Zwolle

Domusica, Radewijnsstraat 10  8022BG Zwolle

Aanvang 13.00 / 17.00 uur

 

21 Maart Delft 

EDSK Stefanna 

Aart van der Leeuwlaan 904, 2624 LW Delft

Aanvang 14.00 uur 

 

28 Maart Delft

Repetitie meezingkoor EDSK

Brasserskade 77 Delft

Aanvang 10.30 uur

 

28 Maart Den Haag

Accordeon zorgcentrum De Windes

 In de huiskamers

Nieuwe Parklaan 83, 2587 BN Den Haag

13.30 uur /15.30 uur

 

31 Maart Eernewoude

"Balg er op Los" Post Plaza  verjaardag Therese 80 jr

Vier het leven!!

Prinsenhof, Piet Miedemaweg 15 Earnewald

  

5 April Hengelo

Bandoneon solo Misa a Buenos Aires / Martin Palmeri

AGK Achterhoeks Gemengd Koor Borculo

Remonstrantse kerk, Woltersweg 11, 7552 DA Hengelo

Repetitie Aanvang 19.30 uur / 22.15 uur

 

9 April Ureterp

Concert Ricardo Tesi

Aanvang 19.30 uur

 

11 April Delft

EDSK zorgcentrum Delfshove

Vorrinkplein 99, 2624 DS Delft

Aanvang 14.00 uur

 

13 April Berkelland / Neede

Bandoneon solo Misa a Buenos Aires / Martin Palmeri

AGK Achterhoeks Gemengd Koor Borculo

NH Kerk, Kerkplein 1, 7161 DP Neede

Aanvang 10.00 uur / 14.00 uur Generale repetiie

 

14 April Neede

Bandoneon solo Misa a Buenos Aires / Martin Palmeri

AGK Achterhoeks Gemengd Koor Borculo

Kerkplein 1, 7161 DP Neede

Aanvang 15.00 uur

Inspeel repetitie 13.00 uur

 

17 April Zwolle

Trekharmonica orkest Zwolle

Domusica, Radewijnsstraat 10  8022BG Zwolle

Aanvang 13.00 / 17.00 uur

 

25 April Delft

Repetitie meezingkoor EDSK

Brasserskade 77 Delft

Aanvang 10.30 uur

 

11 Mei Renkum

Balg er op Los 20 jarig samenzijn! optie Showbird

Familie Schaminee (besloten)

Renkums Beekdal

Nieuwe Keijenbergseweg 170, 6871 VZ Renkum

Aanvang rond half 6

 

15 Mei Zwolle

Trekharmonica orkest Zwolle

Domusica, Radewijnsstraat 10  8022BG Zwolle

Aanvang 13.00 / 17.00 uur

 

17 mei Drachten

Cuarteto Tangata en Jeannine Geerts

 Concert Schouwburg De Lawei 

Laweiplein 1, 9203 KL Drachten

 

18 mei Zeeuws Vlaanderen

Bandoneon solo Misa Tango van Palmeri

Hoogtijfestival Aanvang 16.30 uur

 

23 Mei Apeldoorn 

Cuarteto Tangata en Jeannine Geerts 

& Danspaar Mariano en Cosima

Blue Light United Event

Orderbos Apeldoorn Aanvang 19.45 uur

 

30 Mei Delft

Repetitie meezingkoor EDSK

Brasserskade 77 Delft

Aanvang 10.30 uur

 

1 Juni Tiendeveen

Opendag Loonbedrijf Janssen

 

2 Juni Hardenberg

Harmonicadag

 

7 Juni Zoetermeer

Concert Cuarteto Tangata & danspaar

 

11 Juni Bussum

Accordeon woonzorg complex Vivium Godelinde

Jozef Israëlslaan 1 Bussum

Aanvang 14.30 uur (stichting Philomela)

 

19 Juni Zwolle

Trekharmonica orkest Zwolle

Domusica, Radewijnsstraat 10  8022BG Zwolle

Aanvang 13.00 / 17.00 uur

 

25 Juni Leusden

Tangata en Aubrey Snell Saxofoon

Concgres overdag

 

27 Juni Delft

Repetitie meezingkoor EDSK

Brasserskade 77 Delft

Aanvang 10.30 uur

 

25 Juli Delft

Repetitie meezingkoor EDSK

Brasserskade 77 Delft

Aanvang 10.30 uur

 

14 Augustus Weesp

Accordeon Zorgcentrum Oversingel

Hugo de Grootlaan 30 Weesp

Aanvang 14.30 uur (Philomela)

 

 

29 Augustus Delft

Repetitie meezingkoor EDSK

Brasserskade 77 Delft

Aanvang 10.30 uur

 

7 / 18 September Oostenrijk

Workshop Steirische Harmonica

 

21 September Heemstede

"Balg Er Op Los"

Huisconcert / Festival aanvang 18.00 uur

Heemsteedse Dreef 108
Heemstede

 

24 September Laren

Duo Divina / Duo Tangata

Woonzorgcentrum Vivium Johanneshove 

Eemnesserweg 42 Laren

Aanvang 15.00 uur optie!

 

26 September Delft

Repetitie meezingkoor EDSK

Brasserskade 77 Delft

Aanvang 10.30 uur

 

28 September Ureterp

Duo Divina (gitaar Thea van de Meer)

De Wier 

De Telle 21, 9247 BH Ureterp

Aanvang 20.00 uur

 

2 Oktober Nootdorp

EDSK zorgcentrum Veenhage

Meidoornlaan 2 Nootdorp

Aanvang 14.00 uur

 

13 Oktober Alphen a/d Rijn

Trio Tangata en Aubrey Snells

Theater Castellum

Rijnplein 1-3, 2405 DB Alphen aan den Rijn

 

24 Oktober Nijmegen

Duo Divina Argentijnse week

Zorgcentrum Aqua Viva

Aanvang 15.30 / 16.30 uur 

 

31 Oktober Delft

Repetitie meezingkoor EDSK

Brasserskade 77 Delft

Aanvang 10.30 uur

 

31 Oktober Delden

Balg er op Los Herensociëteit ’n Jufferenne

Restaurant Het Hoogspel

Bornsestraat 1 Delden

Aanvang 20.00 uur

 

8/9/10 November Aken Dtslnd

Trio Tangata en Aubrey Snells

 

16 November Den Haag

Bandoneon solo Misa a Buenos Aires / Martin Palmeri

essGROOT o.l.v. Sasha Marcela Obermeister

Concert Aanvang 20.00 uur

 

28 November Delft

Repetitie meezingkoor EDSK

Brasserskade 77 Delft

Aanvang 10.30 uur

 

14 December IJsselstein

Cuarteto Tangata salon

Tango Happening Spiegeltent 

IJsselstein aanvang 19.00 uur

  

================================================

 

Agenda 2023

 

5 Januari Arnhem

Ziekenomroep de Arend

 Zorg en verpleegcentrum Hoogstede

Utrechtseweg 265, 6812 AG Arnhem

Aanvang 14.00 uur tot 15.00

 

11 Januari s-Gravenzande

Balg Er Op Los

NVVH Vrouwennetwerk Afdeling Westland

“DE KIEM”   2691 GC s-Gravenzande, Koningin Julianaweg 91

Aanvang 14.00 uur

 

11 Januari Eindhoven

Balg Er Op Los

Nieuwjaarsbijeenkomst NVVH dames

Academisch Genootschap AG

 Parklaan 93, 5613 BC Eindhoven

Aanvang 18.30 uur

 

15 Januari Enschede

Duo Divina

10 jaar muziekwerkplaats Deiman

17.00 tot 19.00 

Oostveenweg 54 Enschede

 

16 Januari Enschede

Tangata & Aubrey Snell repetitie! 

 

22 Januari Alphen a/d Rijn 

Trio Tangata en Aubrey Snell 

Bibliotheek Aanvang 14.30 uur

 

23 Januari Den Haag

Accordeon zorgcentrum Bosch en Duin

Scheveningseweg 76, 2517 KZ Den Haag

Aanvang 13.30 uur

 

26 Januari Delft

Repetitie meezingkoor EDSK

Brasserskade 77 Delft

Aanvang 10.00 uur

 

31 Januari Ede

Accordeon Vilente De Klinkenberg 

Zwaluw – 14.30-14.55

Zanglijster - 15.00-15.25

Zilverspar – 15.30-15.55

Concordiahof 1 Ede / parkeren Amsterdamseweg 63

 

10 Februari  Geesteren

Repetitie Duo Divina

Aanvang 11.00 uur

 

14 Februari Ede

Accordeon Vilente De Klinkenberg 

Kastanje – 10.30-10.55

Esdoorn – 11.00-11.25

Lijsterbes – 11.30-11.55

Concordiahof 1 Ede / parkeren Amsterdamseweg 63

 

19 Februari Zutphen

Balg Er Op Los ontmoetingsvereniging 40+ NOLANO

Johanneskerk, Badhuisweg 27, 7201 GM ZUTPHEN

Aanvang 14.30 / 16.00 uur

 

23 Februari Delft

Repetitie meezingkoor EDSK

Brasserskade 77 Delft

Aanvang 10.00 uur

 

23 Februari Arnhem

Accordeon woongroep 1e afdeling 

Zorg en verpleegcentrum Heijendaal

Sint Elisabethshof 201, 6812 AX Arnhem

Aanvang 14.30 uur tot 15.30

 

28 Februari Ede

Accordeon Vilente De Klinkenberg 

Notenboom – 10.30-10.55

Winterlinde - 11.00-11.25

Concordiahof 1 Ede / parkeren Amsterdamseweg 63

 

4 Maart Houten

Balg er op Los

achtergrondmuziek op feest van Rinus die 75 jaar wordt

Burgemeester Wallerweg 2 Houten

 

7 Maart Ede

Accordeon Vilente De Pleinen

 Pollenstein 174, 6714 DH Ede

Aanvang 14.00-15.30 uur

 

10 Maart Oudekerk a/d Amstel

Accordeon Zonnehuis Theresia

Theresiastraat 312
1191 JT Ouderkerk aan de Amste

Aanvang 10.00 / 12.30 uur
T 020 496345

 

10 Maart Boskoop

Accordeon Floravita NL Doet!

Dierenmiddag aanvang 14.30 / 16.00 uur

Boezemlaan 4
2771 VP Boskoop

   

16 Maart Delft

Meezingkoor EDSK

Zorgcentrum Stefanna

Aart van der Leeuwlaan 904, 2624 LW Delft

 

17 Maart Ede

Accordeon Vilente De Klinkenberg 

Leeuwerik – 10.30-10.55

Kwikstaart - 11.00-11.25

Goudfazant – 11.30-11.55

Concordiahof 1 Ede / parkeren Amsterdamseweg 63

 

20 Maart Den Haag

Accordeon zorgcentrum Bosch en Duin

Scheveningseweg 76, 2517 KZ Den Haag

Aanvang 14.00 / 15.30 uur

 

24 Maart 

Tangata repetitie 19.30 uur / 21.30 uur Utrecht

 

26 Maart Warnsveld

Cuarteto Tangata i.s.m. Tango Libre concert en salon

Wereldlokaal Zutphen / Warnsveld Theater ’t Nut

Breegraven 1, 7231 JA Warnsveld

Aanvang 15.30 - 19.30 uur (workshop, concert, salon)

 

30 Maart Delft

Repetitie meezingkoor EDSK

Brasserskade 77 Delft

Aanvang 10.00 uur

 

11 April

Oudekerk a/d Amstel

Accordeon Zonnehuis Amstelland

Zonnehuis Theresia Aanvang 14.00 / 15.30 uur

Theresiastraat 312
1191 JT Ouderkerk aan de Amstel
T 020 496345

 

12 April Tilburg

Misa Tango Palmeri

Bandoneon solo

Coro di Cielo & Dordrechts Kamerorkest

Petrus en Pauluskerk

Vierwindenlaan 9 Tilburg

Generale repetiie 15.30 - 20.00 uur

 

13 April Arnhem

Accordeon woongroep 2e afdeling

Zorg en verpleegcentrum Heijendaal

Sint Elisabethshof 201, 6812 AX Arnhem

Aanvang 14.30 uur tot 15.30

 

15 April Tilburg

Misa Tango Palmeri & Holy Spirit Mass van Arnesen

Bandoneon solo

Coro di Cielo & Dordrechts Kamerorkest

 Petrus en Pauluskerk

Vierwindenlaan 9 Tilburg

Aanvang 20.00 uur

 

16 April Den Bosch

Misa Tango Palmeri & Holy Spirit Mass van Arnesen

Bandoneon solo

Coro di Cielo & Dordrechts Kamerorkest

 Grote Kerk, Kerkstraat 20, Den Bosch 

Aanvang 14.30 uur

 

19 April Hoogeveen

Balg er op Los PCOB 50 +

Zaal bij Goede Herderkerk

Lomanlaan 2 7906 KR Hoogeveen

Aanvang 14.00 uur

 

20 April Delft

Repetitie meezingkoor EDSK

Brasserskade 77 Delft

Aanvang 10.00 uur

 

22 April Alphen a/d Rijn

Accordeon harmonica Franse Chansons en Mussette

Bibliotheek Alphen a/d Rijn

Aarkade 10, 2406 BV Alphen aan den Rijn

Aanvang 12.30 uur en 13.45 uur

 

24 April Den Haag

Accordeon zorgcentrum Bosch en Duin

Scheveningseweg 76, 2517 KZ Den Haag

Aanvang 14.00 / 15.30 uur

 

25 April Hoogeveen

Accordeon Liedjes uit de oude doos

Stichting Ouderen Hoogeveen (SOH)

Het Knooppunt, Jan Dekkerstraat 1A in Hoogeveen

Aanvang 13.30 en 16.00 uur

 

6 Mei Zutphen

Accordeon Zorgcemtrum de Polbeek

Zorggroep Sint Maarten 

Dorenborchstraat 1 Zutphen

Aanvang 14.30 uur / 16.00 uur 

 

12 Mei Alphen a/d Rijn

Boekenpresentatie optie 

Aanvang 17.00 uur

 

16 Mei Utrecht

Repetitie Cuarteto Tangata

Aanvang 19.00 uur

 

18 Mei Stad aan ’t Haringvliet

Balg er op Los

Atelier / Galerie Yvette Jansen (Molendijk 30 B)

Burgemeestershuis (Voorstraat 25)

Atelier / Galerie Marjan Smit (Haven 2)

Aanvang 13.00 uur

 

19 Mei Stad aan ’t Haringvliet

Balg er op Los

Atelier / Galerie Yvette Jansen (Molendijk 30 B)

Burgemeestershuis (Voorstraat 25)

Atelier / Galerie Marjan Smit (Haven 2)

Aanvang 13.00 uur

  

21 Mei De Steeg (Middachten)

Cuarteto Tangata

Kasteelconcert!

Landgoed Middachten 3, 6994 JC De Steeg

Ochtendconcert aanvang 10.00 uur

 

23 Mei Enschede

Bandoneon Misa Tango Palmeri repetitie

m.m.v. koor Montessera en Projectorkest Twente (PoT)

KITT Enginering, Josink Esweg 22, Enschede

Aanvang 19.00 uur / 22.15 uur

 

25 Mei Delft

Repetitie meezingkoor EDSK

Brasserskade 77 Delft

Aanvang 10.00 uur

 

27 Mei Delft

Balg er op Los

Hortus Botanische Tuin Delft

Poortlandplein 6, 2628 BM Delft

Aanvang 10.00 / 15.30 uur

 

28 Mei Delft

Balg er op Los

Hortus Botanische Tuin Delft

Poortlandplein 6, 2628 BM Delft

Aanvang 10.00 / 15.30 uur

  

31 Mei Enschede

Bandoneon Misa Tango Palmeri

m.m.v. koor Montessera en Projectorkest Twente (PoT)

o.l.v. Jeroen Twisk

Ontmoetingskerk , Varviksingel, 7512 ES Enschede 

Generale repetitie, aanvang 19.00 tot 22.15

 

3 Juni Enschede

Bandoneon Misa Tango Palmeri

m.m.v. koor Montessera en Projectorkest Twente (PoT)

o.l.v. Jeroen Twisk

Ontmoetingskerk , Varviksingel, 7512 ES Enschede 

Kerk is open 17.00 uur / concert 20.00 uur