Jacqueline Edeling
menu

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

  Jacqueline Edeling:  www.jacqueline-edeling.nl tel. 06 26 170 590

 

 ===============================================================

 

Agenda 2023

 

5 Januari Arnhem

Ziekenomroep de Arend

 Zorg en verpleegcentrum Hoogstede

Utrechtseweg 265, 6812 AG Arnhem

Aanvang 14.00 uur tot 15.00

 

11 Januari s-Gravenzande

Balg Er Op Los

NVVH Vrouwennetwerk Afdeling Westland

“DE KIEM”   2691 GC s-Gravenzande, Koningin Julianaweg 91

Aanvang 14.00 uur

 

11 Januari Eindhoven

Balg Er Op Los

Nieuwjaarsbijeenkomst NVVH dames

Academisch Genootschap AG

 Parklaan 93, 5613 BC Eindhoven

Aanvang 18.30 uur

 

15 Januari Enschede

Duo Divina

10 jaar muziekwerkplaats Deiman

17.00 tot 19.00 

Oostveenweg 54, 7533VV te Enschede

 

16 Januari Enschede

Tangata & Aubrey Snell repetitie! 

 

22 Januari Alphen a/d Rijn 

Trio Tangata en Aubrey Snell 

Bibliotheek Aanvang 14.30 uur

 

23 Januari Den Haag

Accordeon zorgcentrum Bosch en Duin

Scheveningseweg 76, 2517 KZ Den Haag

Aanvang 13.30 uur

 

26 Januari Delft

Repetitie meezingkoor EDSK

Brasserskade 77 Delft

Aanvang 10.00 uur

 

31 Januari Ede

Accordeon Vilente De Klinkenberg 

Zwaluw – 14.30-14.55

Zanglijster - 15.00-15.25

Zilverspar – 15.30-15.55

Concordiahof 1 Ede / parkeren Amsterdamseweg 63

 

10 Februari  Geesteren

Repetitie Duo Divina

Aanvang 11.00 uur

 

14 Februari Ede

Accordeon Vilente De Klinkenberg 

Kastanje – 10.30-10.55

Esdoorn – 11.00-11.25

Lijsterbes – 11.30-11.55

Concordiahof 1 Ede / parkeren Amsterdamseweg 63

 

19 Februari Zutphen

Balg Er Op Los ontmoetingsvereniging 40+ NOLANO

Johanneskerk, Badhuisweg 27, 7201 GM ZUTPHEN

Aanvang 14.30 / 16.00 uur

 

23 Februari Delft

Repetitie meezingkoor EDSK

Brasserskade 77 Delft

Aanvang 10.00 uur

 

23 Februari Arnhem

Accordeon woongroep 1e afdeling 

Zorg en verpleegcentrum Heijendaal

Sint Elisabethshof 201, 6812 AX Arnhem

Aanvang 14.30 uur tot 15.30

 

28 Februari Ede

Accordeon Vilente De Klinkenberg 

Notenboom – 10.30-10.55

Winterlinde - 11.00-11.25

Concordiahof 1 Ede / parkeren Amsterdamseweg 63

 

4 Maart Houten

Balg er op Los

achtergrondmuziek op feest van Rinus die 75 jaar wordt

Burgemeester Wallerweg 2 Houten

 

7 Maart Ede

Accordeon Vilente De Pleinen

 Pollenstein 174, 6714 DH Ede

Aanvang 14.00-15.30 uur

 

10 Maart Oudekerk a/d Amstel

Accordeon Zonnehuis Theresia

Theresiastraat 312
1191 JT Ouderkerk aan de Amste

Aanvang 10.00 / 12.30 uur
T 020 496345

 

10 Maart Boskoop

Accordeon Floravita NL Doet!

Dierenmiddag aanvang 14.30 / 16.00 uur

Boezemlaan 4
2771 VP Boskoop

   

16 Maart Delft

Meezingkoor EDSK

Zorgcentrum Stefanna

Aart van der Leeuwlaan 904, 2624 LW Delft

 

17 Maart Ede

Accordeon Vilente De Klinkenberg 

Leeuwerik – 10.30-10.55

Kwikstaart - 11.00-11.25

Goudfazant – 11.30-11.55

Concordiahof 1 Ede / parkeren Amsterdamseweg 63

 

20 Maart Den Haag

Accordeon zorgcentrum Bosch en Duin

Scheveningseweg 76, 2517 KZ Den Haag

Aanvang 14.00 / 15.30 uur

 

24 Maart 

Tangata repetitie 19.30 uur / 21.30 uur Utrecht

 

26 Maart Warnsveld

Cuarteto Tangata i.s.m. Tango Libre concert en salon

Wereldlokaal Zutphen / Warnsveld Theater ’t Nut

Breegraven 1, 7231 JA Warnsveld

Aanvang 15.30 - 19.30 uur (workshop, concert, salon)

 

30 Maart Delft

Repetitie meezingkoor EDSK

Brasserskade 77 Delft

Aanvang 10.00 uur

 

11 April

Oudekerk a/d Amstel

Accordeon Zonnehuis Amstelland

Zonnehuis Theresia Aanvang 14.00 / 15.30 uur

Theresiastraat 312
1191 JT Ouderkerk aan de Amstel
T 020 496345

 

12 April Tilburg

Misa Tango Palmeri

Bandoneon solo

Coro di Cielo & Dordrechts Kamerorkest

Petrus en Pauluskerk

Vierwindenlaan 9 Tilburg

Generale repetiie 15.30 - 20.00 uur

 

13 April Arnhem

Accordeon woongroep 2e afdeling

Zorg en verpleegcentrum Heijendaal

Sint Elisabethshof 201, 6812 AX Arnhem

Aanvang 14.30 uur tot 15.30

 

15 April Tilburg

Misa Tango Palmeri & Holy Spirit Mass van Arnesen

Bandoneon solo

Coro di Cielo & Dordrechts Kamerorkest

 Petrus en Pauluskerk

Vierwindenlaan 9 Tilburg

Aanvang 20.00 uur

 

16 April Den Bosch

Misa Tango Palmeri & Holy Spirit Mass van Arnesen

Bandoneon solo

Coro di Cielo & Dordrechts Kamerorkest

 Grote Kerk, Kerkstraat 20, Den Bosch 

Aanvang 14.30 uur

 

19 April Hoogeveen

Balg er op Los PCOB 50 +

Zaal bij Goede Herderkerk

Lomanlaan 2 7906 KR Hoogeveen

Aanvang 14.00 uur

 

20 April Delft

Repetitie meezingkoor EDSK

Brasserskade 77 Delft

Aanvang 10.00 uur

 

22 April Alphen a/d Rijn

Accordeon harmonica Franse Chansons en Mussette

Bibliotheek Alphen a/d Rijn

Aarkade 10, 2406 BV Alphen aan den Rijn

Aanvang 12.30 uur en 13.45 uur

 

24 April Den Haag

Accordeon zorgcentrum Bosch en Duin

Scheveningseweg 76, 2517 KZ Den Haag

Aanvang 14.00 / 15.30 uur

 

25 April Hoogeveen

Accordeon Liedjes uit de oude doos

Stichting Ouderen Hoogeveen (SOH)

Het Knooppunt, Jan Dekkerstraat 1A in Hoogeveen

Aanvang 13.30 en 16.00 uur

 

6 Mei Zutphen

Accordeon Zorgcemtrum de Polbeek

Zorggroep Sint Maarten 

Dorenborchstraat 1 Zutphen

Aanvang 14.30 uur / 16.00 uur 

 

12 Mei Alphen a/d Rijn

Boekenpresentatie optie 

Aanvang 17.00 uur

 

16 Mei Utrecht

Repetitie Cuarteto Tangata

Aanvang 19.00 uur

 

18 Mei Stad aan ’t Haringvliet

Balg er op Los

Atelier / Galerie Yvette Jansen (Molendijk 30 B)

Burgemeestershuis (Voorstraat 25)

Atelier / Galerie Marjan Smit (Haven 2)

Aanvang 13.00 uur

 

19 Mei Stad aan ’t Haringvliet

Balg er op Los

Atelier / Galerie Yvette Jansen (Molendijk 30 B)

Burgemeestershuis (Voorstraat 25)

Atelier / Galerie Marjan Smit (Haven 2)

Aanvang 13.00 uur

  

21 Mei De Steeg (Middachten)

Cuarteto Tangata

Kasteelconcert!

Landgoed Middachten 3, 6994 JC De Steeg

Ochtendconcert aanvang 10.00 uur

 

23 Mei Enschede

Bandoneon Misa Tango Palmeri repetitie

m.m.v. koor Montessera en Projectorkest Twente (PoT)

KITT Enginering, Josink Esweg 22, Enschede

Aanvang 19.00 uur / 22.15 uur

 

25 Mei Delft

Repetitie meezingkoor EDSK

Brasserskade 77 Delft

Aanvang 10.00 uur

 

27 Mei Delft

Balg er op Los

Hortus Botanische Tuin Delft

Poortlandplein 6, 2628 BM Delft

Aanvang 10.00 / 15.30 uur

 

28 Mei Delft

Balg er op Los

Hortus Botanische Tuin Delft

Poortlandplein 6, 2628 BM Delft

Aanvang 10.00 / 15.30 uur

  

31 Mei Enschede

Bandoneon Misa Tango Palmeri

m.m.v. koor Montessera en Projectorkest Twente (PoT)

o.l.v. Jeroen Twisk

Ontmoetingskerk , Varviksingel, 7512 ES Enschede 

Generale repetitie, aanvang 19.00 tot 22.15

 

3 Juni Enschede

Bandoneon Misa Tango Palmeri

m.m.v. koor Montessera en Projectorkest Twente (PoT)

o.l.v. Jeroen Twisk

Ontmoetingskerk , Varviksingel, 7512 ES Enschede 

Kerk is open 17.00 uur / concert 20.00 uur

 

6 Juni Sliedrecht

Huis de Merwede

Accordeon Vaderlandse en Geestelijke liederen

Aanvang 10.30 uur

 

8 Juni Arnhem

Accordeon woongroep begane grond

Zorg en verpleegcentrum Heijendaal

Sint Elisabethshof 201, 6812 AX Arnhem

Aanvang 14.30 uur tot 15.30

 

10 Juni Gijsselte / Ruinen

Accordeon Botanische tuin "De Luie Tuinman"

Gijsselterweg 29, 7963 PG Ruinen

Aanvang 12.00 uur tot 15.15

 

12 Juni

Den Haag

Accordeon zorgcentrum Bosch en Duin

Scheveningseweg 76, 2517 KZ Den Haag

Aanvang 11.00 / 11.45 uur

13.15 uur / 14.00 uur

 

13 Juni Ermelo

Balg er op Los Vakantiebureau

Mantelzorgers met hun thuiswonende dementerende partners 

Denneheul

 Paul Krugerweg 45, 3851 ZH Ermelo

20.00 uur

 

14 Juni Delft

EDSK korenavond

HAL015 podium

Schieweg 15B, 2627 AN Delft

Aanvang 20.00 uur

 

17 Juni Den Haag

Accordeon zorgcentrum De Windes

Vlaggetjesdag zeemansliedjes

Nieuwe Parklaan 83, 2587 BN Den Haag

14.00 uur / 15.30 uur

 

19 - 22 Juni Zwolle

Zwolse Trek

Workshop 4-daagse harmonica ma. t/m do.  niveau 3/4

Atelier en buitenplaats Annet van de Kamp

Bergkloosterweg 44, Zwolle

o.a. Muziek van Stephane Delicq en Marc Perone

 

29 Juni Delft

Repetitie meezingkoor EDSK

Brasserskade 77 Delft

Aanvang 10.00 uur

 

6 Juli Ede

Accordeon Vilente De Klinkenberg 

14.00-16.00 uur poffertjes middag

Concordiahof 1 Ede / parkeren Amsterdamseweg 63

 

10 Juli Leeuwarden

Accordeon Italiaanse klanken 

Verzorgingshuis Erasmus 

Hempenserweg 29, 8935 BD Leeuwarden

Aanvang 14.30 / 16.00 uur 

 

16 Juli Pijnacker 

EDSK De Schakel Pijnacker 

Aanvang 14.00 / 16.00  uur

 

18 Juli

Den Haag

Accordeon zorgcentrum Bosch en Duin

Scheveningseweg 76, 2517 KZ Den Haag

Aanvang 11.00 / 11.45 uur

13.15 uur / 14.00 uur

 

20 Juli Delft

Repetitie meezingkoor EDSK

Brasserskade 77 Delft

Aanvang 10.30 uur

 

21 / 28  Juli België

Creafun workshop harmonica 

LA GARE IN HOMBOURG

Rue de la Station 56, 4852 Plombières, België

 

1 Augustus Doorn

Vakantiebureau Balg er op Los

Senioren (lichte zorg somatiek)

Nieuw Hydepark

Driebergsestraatweg 50, 3941 ZX Doorn 

20.00 uur

 

7 Augustus Den Haag

Accordeon zorgcentrum Bosch en Duin

Scheveningseweg 76, 2517 KZ Den Haag

Aanvang 11.00 / 11.45 uur

13.15 uur / 14.00 uur

 

23 Augustus Oudekerk a/d Amstel

Accordeon Zonnehuis Theresia 

Theresiastraat 312
1191 JT Ouderkerk aan de Amstel

Aanvang 14.00 / 15.30 uur

 

30 Augustus Oudekerk a/d Amstel

Accordeon Zonnehuis Theresia

Theresiastraat 312
1191 JT Ouderkerk aan de Amstel
Aanvang 14.00 / 15.30 uur

 

31 Augustus Delft

Repetitie meezingkoor EDSK

Brasserskade 77 Delft

Aanvang 10.00 uur

 

2 / 9 September Oostenrijk

Workshop Steirische Harmonica / vakantie

 

13 September Den Haag

Accordeon zorgcentrum Bosch en Duin

Scheveningseweg 76, 2517 KZ Den Haag

Aanvang 11.00 / 11.45 uur

13.15 uur / 14.00 uur

 

14 September Arnhem

Accordeon woongroep 2e etage

Zorg en verpleegcentrum Heijendaal

Sint Elisabethshof 201, 6812 AX Arnhem

Aanvang 14.30 uur tot 15.30

 

15 September Zwolle

Workshop Harmonica terugkomdag!

Atelier en buitenplaats Annet van de Kamp

Bergkloosterweg 44, Zwolle

o.a. Muziek van Stephane Delicq en Marc Perone

Aanvang 10.30 - 17.00 uur

 

16 September Jubbega

Jubileumfeest De Komgenije

Ericalaan 24a Jubbega

Workshop o.l.v. Mark Söhngen

Aanvang 13.00 - 17.00 uur

Aanmelden voor 15 aug. paulusjakje@gmail.com

 

19 September Cappelle a/d IJssel

Balg er op Los

Vrienden-avond Van Cappellenhuis

Dorpsstraat 164, 2903 LB Capelle aan den IJssel

Aanvang 20.00 uur

 

23 September Heemstede

"Balg Er Op Los"

Huisconcert / Festival aanvang 18.00 uur

Heemsteedse Dreef 108
Heemstede

 

25 September Amsterdam

Accordeon Zorgcentrum Menno Simons

Noordhollandstraat 17A, 1081 AS Amsterdam

Heemsteedse Dreef 108

Aanvang 14.00 uur

 

26 September Apeldoorn

Accordeon Zorgcentrum Pachterserf,

Heerlijk meezingen!

Pachterserf, Sprenkelaarshof 101

7323 XE Apeldoorn

(Contactpersoon: Patricia Hopman 055-2013236)

Aanvang 14.30 uur

 

27 September Naaldwijk

Accordeon Stichting Huize Dijkwegh

Dijkweg 22, 2671 GB Naaldwijk

Aanvang 15.00 uur

 

28 September Delft

Repetitie meezingkoor EDSK

Brasserskade 77 Delft

Aanvang 10.00 uur

 

28 September Delft

Optreden meezingkoor EDSK

Zorgcentrum de Lindenhof

Cort van der Lindenstraat 245, 2613 LC Delft

Aanvang 14.30 uur

 

28 September Sliedrecht

Huis de Merwede

Accordeon Zeemansliederen!

Aanvang 18.30 uur

 

1 Oktober Delft

EDSK korenmiddag

HAL015 podium

Schieweg 15B, 2627 AN Delft

Aanvang 13.00 uur / optreden EDSK 17.00 uur

 

4 Oktober Annen

Accordeon Woonzorgcentrum ’t Holthuys

Wepel 2, 9468 HG Annen

Aanvang 19.00 uur

 

5 Oktober Delft

Repetitie meezingkoor EDSK i.s.m. IJgenweis

Brasserskade 77 Delft

Aanvang 10.00 uur

 

7 Oktober Hasselt

Balg Er Op Los

Oude Stadhuis Hasselt

Markt 2 Hasselt

Aanvang 16.00 uur

 

12 Oktober Arnhem

Accordeon woongroep 2e afdeling 

Zorg en verpleegcentrum Heijendaal

Sint Elisabethshof 201, 6812 AX Arnhem

Aanvang 14.30 uur tot 15.30

 

18 Oktober Enschede

repetitie  "Oda A La Sal"

muziekwerkplaats Deiman / Gerritsen

Oostveenweg 54, 7533 VV Enschede

Aanvang 10.00 / 13.00 uur

 

24 Oktober Enschede

Repetitie met Bert van de Veen 

Voorbereiding optreden 19 nov. Beeld en Aambeeld

Aanvang 11.00 uur

 

26 Oktober Delft

Repetitie meezingkoor EDSK

Brasserskade 77 Delft

Aanvang 10.00 uur

 

27 Oktober Geesteren

Repetitie duo Divina

Karssenberg 9 Geesteren

Aanvang 11.00 uur

 

28 Oktober Berkel en Rodenrijs

Concert meezingkoor EDSK

i.s.m. IJgenweis

De Ark 

Oranjestraat 2, 2651 DS Berkel en Rodenrijs

Aanvang 20.00 uur 

 

29 Oktober Enschede

Extra repetitie "Oda A La Sal"

Theater Prismare

Roomweg 167d, Enschede

Aanvang 19.00 uur

 

31 Oktober Enschede

Repetitie Duo Bert v.d. Veen

Aanvang 14.00 uur

 

1 November Enschede

Generale repetitie "Oda A La Sal"

Theater Prismare

Roomweg 167d, Enschede

Aanvang 19.30 uur

 

4 November Enschede

Concert "Oda A La Sal"

bandoneon 

Intervocaal Enschede   

Theater Prismare

Roomweg 167d, Enschede

Aanvang 20.00 uur

  

5 November Winterswijk

Concert Duo Divina (met Thea v.d. Meer gitaar)

Ankomm’n bij Winterswijk

 Mentinkweg 5, 7102 GA Winterswijk

 

7 November Enschede

Repetitie Duo Bert v.d. Veen

Aanvang 14.00 uur

 

10 November Eelde

Accordeon Dignis Duinstee kleinschalig wonen 

Schoollaan 22, 9761 AB Eelde

Aanvang 14.30 uur tot 16.00

 

14 November Enschede

Repetitie Duo Bert v.d. Veen

Aanvang 14.00 uur

 

19 November Enschede

Bandoneon i.s.m. Bert van der Veen piano

Galerie Beeld & Aambeeld

Opening van een internationale sieraden tentoonstelling!

Walstraat 13, 7511 GE Enschede

Aanvang 16.00 uur

 

22 November Delft

EDSK

VermeerToren 

Van Beresteynstraat Delft

Aanweizig 13.30 uur

 

26 November Doorn

Balg Er Op Los

Vakantie hotel Nieuw Hydepark

aanvang 20.00 uur (somatiek)

Driebergsestraatweg 50

3941 ZX Doorn

 

27 November Den Haag

Accordeon

Zorgcentrum Bosch en Duin

Scheveningseweg 76, 2517 KZ Den Haag

Aanvang 11.00 / 14.00 uur

 

7 December Arnhem

Accordeon woongroep begane grond

Zorg en verpleegcentrum Heijendaal

Sint Elisabethshof 201, 6812 AX Arnhem

Aanvang 14.30 uur tot 15.30

 

9 December Zaanstad

Misa Tango van Palmeri & de Misa Criolla

COV Zaanstreek & Mezzo sopraan Itzel Medicigo

Bullekerk (Westzijdekerk)

 Westzijde 75, 1506 ED Zaandam

repetitie

 

10 December Zaanstad

Solo bandoneon

Misa Tango van Palmeri & de Misa Criolla van Ramierez

i.s.m. COV Zaanstreek & Mezzo sopraan Itzel Medicigo

Bullekerk (Westzijdekerk)

 Westzijde 75, 1506 ED Zaandam

Aanvang 14.00 uur

 

13 December Annen

Kerstmarkt 

Accordeon Woonzorgcentrum ’t Holthuys

Wepel 2, 9468 HG Annen

  Aanvang 16.00 / 20.00 uur

 

17 December Delft

Repetitie meezingkoor EDSK

Brasserskade 77 Delft

Aanvang 16.00 - 19.00 uur

 

17 December Loosdrecht

Verjaardag Andrea Prinses Beatrixstraat 22
1231XR Loosdrecht
 
 

 18 December Amsterdam

                                           Kerstmiddag Zorgcentrum Menno Simons                                           

Noordhollandstraat 17A, 1081 AS Amsterdam

Heemsteedse Dreef 108

Aanvang 14.00 uur

 

19 December Ede

Accordeon Vilente De Klinkenberg 

14.00-16.00 uur kerst-middag langs de huiskamers

Concordiahof 1 Ede / parkeren Amsterdamseweg 63

 

20 December Leiden

Accordeon Kerstconcert i.s.m. Lorekoor

Oecumenische Geloofgemeenschap De Regenboog

Watermolen 1, 2317 ST Leiden

Aanvang 10.30 / 11.30 uur

inzing repetitie 9.00 uur

 

22 December Den Haag

Accordeon

Zorgcentrum Bosch en Duin

Scheveningseweg 76, 2517 KZ Den Haag

Kerstoptreden!

Aanvang 11.00 / 14.00 uur

 

23 December Bodegraven

Accordeon "Wonen bij september "

Willem de Zwijgerstraat 20, 2411 VV Bodegraven

15.00 / 16.30 uur kerst-middag  

 

31 December

Den Haag

Accordeon zorgcentrum De Windes

Concert Ouderjaarsavond voor de huiskamers

Nieuwe Parklaan 83, 2587 BN Den Haag

18.00 uur /20.00 uur

 

 

================================================

 

Agenda 2024

 

7 Januari Hollandsche Veld

Accordeon Dorpscentrum Het Anker

Otto Zomerweg 1
7913 AE Hollandscheveld
Telefoon 0528 – 854378

Iedereen is welkom!!

Zondagmiddag aanvang 14.00 uur tot 16.00

 

17 Januari Zwolle

Trekharmonica Orkest repetitie

Domusica, Radewijnstraat 10

8022 BG Zwolle

Aanvang 13.00 - 17.00 uur

 

20 Januari Zeist 

Bandoneon solo Repetitie orkest

Misa Tango van Palmeri Aanvang 15.00 uur

Socrateslaan 22, Zeist 

 

27 Januari Middelharnis

De Reizende Dichters

Poëzie met muzikale omlijsting van de Bandoneon en Harmonica

Diekhuus Cultureel Centrum

Beneden Zandpad 7, 3241 GA Middelharnis

Aanvang 13.30 uur Openbaar!!

 

29 Januari Delft

Optreden EDSK Vermeertoren

Van Beresteynstraat 169c, 2614 HE Delft

Aanvang 14.00 uur optie

 

3 Februari Zeist

Bandoneon solo Misa a Buenos Aires / Martin Palmeri

repetitie orkest, soliste is Barbara Tetenberg

Aanvang 11.00 uur / 17.30 uur 

Tuyllaan 35, Zeist 

 

6 Februari Neede

Bandoneon solo Misa a Buenos Aires / Martin Palmeri

repetitie orkest

Kerkplein 1, 7161 DP Neede

Aanvang 19.30 uur / 22.30 uur 

 

8 Februari Zeist

Bandoneon solo Misa a Buenos Aires / Martin Palmeri

generale repetitie orkest, en koor Zingis

soliste is mezzosopraan Barbara Tetenberg

Aanvang 19.30 uur / 22.30 uur 

Evangelische Broedergemeente

Zusterplein 12, Zeist 

 

9 Februari Zeist

Bandoneon solo Misa a Buenos Aires / Martin Palmeri

Concert Zingis i.s.m. mezzosopraan Barbara Tetenberg

Aanvang 20.00 uur 

Evangelische Broedergemeente 

Zusterplein 12, Zeist 

 

11 Februari Zeist

Bandoneon solo Misa a Buenos Aires / Martin Palmeri

Concert Zingis i.s.m. mezzosopraan Barbara Tetenberg

Aanvang 14.00 uur

Fransiscus Xaveriuskerk

Het Zand 29,  Amersfoort 

 

 

14 Februari Zwolle

Trekharmonica Orkest repetitie

Domusica, Radewijnstraat 10

8022 BG Zwolle

Aanvang 13.00 - 17.00 uur

 

28 Februari Annen

Accordeon Woonzorgcentrum ’t Holthuys

Wepel 2, 9468 HG Annen

Aanvang 19.00 uur

 

15 Maart Den Dolder

Concert Cuarteto Tangata

Cultuurpodium Den Dolder

Dolderseweg 123b, 3734 BG Den Dolder

Aanvang 20.00 uur 

 

20 Maart Zwolle

Trekharmonica Orkest repetitie

Domusica, Radewijnstraat 10

8022 BG Zwolle

Aanvang 13.00 - 17.00 uur

 

21 Maart Delft 

EDSK Stefanna 

Aart van der Leeuwlaan 904, 2624 LW Delft

Aanvang 14.00 uur

 

26 Maart Neede

Bandoneon solo Misa a Buenos Aires / Martin Palmeri

AGK Achterhoeks Gemengd Koor Borculo

repetitie orkest

Kerkplein 1, 7161 DP Neede

Aanvang 15.00 uur optie 

 

5 April Neede

Bandoneon solo Misa a Buenos Aires / Martin Palmeri

AGK Achterhoeks Gemengd Koor Borculo

Kerkplein 1, 7161 DP Neede

Repetitie Aanvang 19.30 uur / 22.15 uur

 

13 April Berkelland / Neede

Bandoneon solo Misa a Buenos Aires / Martin Palmeri

AGK Achterhoeks Gemengd Koor Borculo

NH Kerk, Kerkplein 1, 7161 DP Neede

Aanvang 10.00 uur / 14.00 uur Generale repetiie

 

14 April Neede

Bandoneon solo Misa a Buenos Aires / Martin Palmeri

AGK Achterhoeks Gemengd Koor Borculo

Kerkplein 1, 7161 DP Neede

Aanvang 15.00 uur

Inspeel repetitie 13.00 uur

 

17 April Zwolle

Trekharmonica Orkest repetitie

Domusica, Radewijnstraat 10

8022 BG Zwolle

Aanvang 13.00 - 17.00 uur

 

15 Mei Zwolle

Trekharmonica Orkest repetitie

Domusica, Radewijnstraat 10

8022 BG Zwolle

Aanvang 13.00 - 17.00 uur

 

17 mei Drachten

Cuarteto Tangata en Jeannine Geerts

 Concert Schouwburg De Lawei 

Laweiplein 1, 9203 KL Drachten

 

23 Mei Apeldoorn 

Cuarteto Tangata en Jeannine Geerts optie!

 

19 Juni Zwolle

Trekharmonica Orkest repetitie

Domusica, Radewijnstraat 10

8022 BG Zwolle

Aanvang 13.00 - 17.00 uur

 

19 / 26  Juli België

Creafun workshop harmonica 

Houfalize, Ardennen

Gout d’Ardenne België

 

7 / 18 September Oostenrijk

Workshop Steirische Harmonica

 

21 September Heemstede

"Balg Er Op Los"

Huisconcert / Festival aanvang 18.00 uur

Heemsteedse Dreef 108
Heemstede

 

28 September Ureterp

Duo Divina (gitaar Thea van de Meer)

De Wier 

De Telle 21, 9247 BH Ureterp

Aanvang 20.00 uur

 

13 Oktober Alphen a/d Rijn

Trio Tangata en Aubrey Snells

Theater Castellum

Rijnplein 1-3, 2405 DB Alphen aan den Rijn

optie!

 

13 Oktober Delden

Balg er op Los Herensociëteit ’n Jufferenne

Restaurant Het Hoogspel

Bornsestraat 1 Delden

Aanvang 20.00 uur

 

9 November Aken Dtslnd

Trio Tangata en Aubrey Snells

 

16 November Den Haag

Bandoneon solo Misa a Buenos Aires / Martin Palmeri

essGROOT o.l.v. Sasha Marcela Obermeister

Concert Aanvang 20.00 uur

 

 

 

 

 

 

================================================

 

Agenda 2022

                                              

6 januari Arnhem

Ziekenomroep de Arend

 Zorg en verpleegcentrum Heijendaal

Sint Elisabethshof 201, 6812 AX Arnhem

Aanvang 14.30 uur tot 15.30

 

9 januari Cappelle a/d IJssel

Camelot Keltische muziek

m.m.v. Annemarie de Bie (singer, uilleann pipes, low wistle)

Van Cappellenhuis

Dorpsstraat 164, 2903 LB Capelle aan den IJssel

Gecanceld!

 

12 januari s-Gravenzande

Balg Er Op Los

NVVH Vrouwennetwerk Afdeling Westland

“DE KIEM”   2691 GC s-Gravenzande, Koningin Julianaweg 91

Aanvang 14.00 uur

Gecanceld!

 

27 januari Delft

Repetitie meezingkoor EDSK

Brasserskade 77 Delft

Aanvang 10.00 uur

Gecanceld!

 

29 januari Amersfoort

Workshop voor zangers

I.s.m. Hannie Slingerland

Aanvang 10.00 uur

 

15 februari Hoogeveen

Balg Er Op Los

Passage de Weide

Kerkelijk centrum de Vredehorst

Zuidwoldigerweg 30

7908 AD Hoogeveen

tel: 0528-273966

Aanvang met koffie 19.30 uur

Gecanceld!

 

18 februari Ede

Accordeon Vilente De Klinkenberg 

10.00-12.00 uur, gebouw de Ginkel

Concordiahof 1 Ede / parkeren Amsterdamseweg 63

 

21 - 23 februari Zwolle

Workshop harmonica do. t/m zo.  niveau 1/2

Atelier en buitenplaats Annet van de Kamp

Bergkloosterweg 44, Zwolle

Franse, Spaanse en Argentijnse muziek worden behandeld

 

24 februari Delft

Repetitie meezingkoor EDSK

Brasserskade 77 Delft

Aanvang 10.00 uur

 

27 februari Groningen

Balg Er Op Los Zorglocatie Cosis

(Organisatie voor gehandicaptenservices

en -ondersteuning)

Zonnelaan 30/20 in Groningen

 Aanvang 14.30 uur

 

8 maart Brandwijk

Accordeon Zorgboerderij de Donkse - Hoeve 

Donkseweg 2b 

2974LG Brandwijk

Aanvang 14.00 uur / 15.30 uur

 

15 maart Ede

Accordeon Vilente De Klinkenberg 

14.00-16.00 uur, gebouw de Ginkel

Concordiahof 1 Ede / parkeren Amsterdamseweg 63

 

17 maart Arnhem

Accordeon woongroep begane grond

Zorg en verpleegcentrum Heijendaal

Sint Elisabethshof 201, 6812 AX Arnhem

Aanvang 14.30 uur tot 15.30

 

24 maart Best

Accordeon Huize Nazareth

Muziek uit de oude doos!

Aanvang 14.00-16.00 uur

Adres: Nazarethplein 10

5683 AK BEST

 

29 maart Ede

Accordeon Vilente De Klinkenbe